Szymon - Tata TrzechJestem Multi, tak na prawdę mam na imię Szymon, ale multi plasuje lepiej. Czemu, dlaczego? (Dwa ukochane pytania moich chłopców).

Cierpliwie wyjaśnię; jestem multirodzicem (rezolutny pięciolatek i hiperenergiczne trzyletnie blizniaki), jestem multimaszyną domową - ugotuję, sprzątnę, ogarnę dom i to wszystko przy akompaniamencie trójki chłopaków, którzy chcą "pomóc" we wszystkim, jestem wreszcie multiczytelnikiem gdyż czytam dużo. Czytam nawet bardzo dużo, dałem sobie założenie przeczytania 100 książek w 2017 r. - swoich książek, a lubię fantastykę, s-f, horror, sensację. Założenie szczytne i ambitnie, ale koło marca gdy przeczytałem zaledwie 10 książek, uznałem, że albo zmienię założenie ilościowe, albo rozwinę gamę literatury. Wybrałem bramkę nr dwa i dołożyłem do książek przeczytanych książki dla dzieci. Co było zbawienne, bo już tydzień później zrealizowałem z górką plan 100 pozycji książkowych na rok (w tym wiele po wielokroć przeczytane).


Zgadzam się to nieco nagięcie reguł, bo "Peppę i św Mikołaj" czyta sie 15 minut, ale jeśli czyta się ją 10 razy tego samego dnia to już daje rezultat  . Gorzej jak mam takie "Mamoko" bez ani jednego wyrazu za to z miliardem historii - klasyfikować do przeczytanych czy nie? Ja brałem pod uwagę, bo ten typ książek najbardziej rozwija moim skromnym zadaniem.


Wracając do Multi jestem też multirecenzentem, gdyż recenzuję książki dla dzieci, dla dorosłych a kiedyś musiałem nawet opisać książkę telefoniczną.


Chciałbym tutaj z Wami dzielić: Emocjami, humorem, spostrzeżeniami, radością dzieci z książek i tym wszystkim co powoduje, że moje dzieci przy książkach stają się aniołami, gdzie pozostałą część czasu są kochanym, wspaniałym, cudownym, roześmianym huraganem.


Po tym przydługim samo zachwycie (  ), mam tylko nadzieję, że dzięki moim tekstom - Wy i Wasze dzieci będziecie sięgać ochoczo po książki wszelakie, albowiem to one są największym skarbem u nas w rodzinie, czego i Wam życzę.


Ps1. Tylko multimilonerem jeszcze nie jestem....jeszcze 


Ps2. Recenzje dla dorosłych też piszę wystarczy w wyszukiwarce fejsika wpisać "fantastycznie zaczytany"


Szymon - Tata Trzech

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

TOP